Subskrypcja - poniżej przedstawiamy porównanie produktów z wykupioną subskrypcją i bez niej

SQLBackupAndFTP jest samodzielną aplikacją. Raz zakupiona nigdy nie wygasa, zakupiona wersja może być używana bezterminowo. Subskrypcja Full-Service to zestaw ważnych, jednak opcjonalnych usług, wymagający co rocznej opłaty za przedłużenie jej obowiązywania.  Poniżej znajduje się wyjaśnienie dlaczego wybór opcji z subskrypcją jest wysoce zalecany.

Wariant z subskrypcją

wariant z subskrupcją

Gwarancja automatycznych aktualizacji do najnowszej wersji.

Wariant bez subskrypcji

Tylko wersja, która została jednorazowo zakupiona

Bezpośrednia pomoc poprzez e-mail od zespołu technicznego.

Możliwość uzyskania wsparcia jedynie na forum społecznościowym.

Historia dokonanych kopii zapasowych dostępna online.

Dostęp do historii kopii zapasowych tylko w sytuacji dostępu do samego serwera.

Powiadomienia e-mail działają automatycznie.

konieczność samodzielnej konfiguracji własnego serwera SMTP.

Otrzymywanie powiadomień jeśli serwer lub usługa kopii zapasowej przestanie działać.

Brak powiadomień w przypadku wyłączenia serwera.

Dlaczego automatyczne aktualizacje są takie ważne?

SQLBackupAndFTP komunikuje z się z twoim serwerem SQL, MySQL, FTP i wieloma rodzajami usług w chmurze (Dropbox, Azure, Box, OneDrive, Dysk Google itp.)  W miarę rozwoju tych usług zmieniają się ich API, standardy i aktualizują się ich ustawienia zabezpieczeń. Aby być na bieżąco z tymi zmianami, regularnie publikowane są nowe wersje z poprawkami i usprawnieniami. W okresie subskrypcji, aplikacja jest regularnie automatycznie aktualizowana do najnowszej stabilnej i bezpiecznej wersji. Nie musisz się martwić o aktualizacje, ponieważ zostaną pobrane i uruchomione automatycznie.

Bardziej szczegółowe powody, dlaczego tak zalecane są subskrypcje z automatyczną aktualizacją:

  1. Podczas gdy kopie zapasowe chronią cenne dane, twórcy oprogramowania starają się, aby stale było ono bezpieczne, stabilne i niezawodne. Dlatego tak istotne jest aktualizowanie programu do najnowszej wersji, aby wszystkie ewentualne błędy i słabe punkty mogły być zniwelowane.
  2. Zdarzały się sytuacje, że usługi w chmurze takie jak Dropbox, Dysk Google, Amazon itd. zmieniały sposób w jaki komunikują się z SQLBackupAndFTP (API). Takie zmiany są śledzone i powodują wprowadzanie aktualizacji pozwalającej na dalszą współpracę z zewnętrznymi usługami. Jeżeli jednak nie posiadasz wykupionej subskrypcji, dotychczasowa wersja programu może nagle przestać działać prawidłowo, a kopie zapasowe nie zostaną zapisane.
  3. W trakcie tworzenia aktualizacji do oprogramowania, brane są pod uwagę opinie klientów. Czasami pojawiają się dziesiątki różnych użytecznych usprawnień tygodniowo, więc aby mieć pewność, że korzystasz z najlepszej wersji, potrzebujesz subskrybować aktualizacje.
  4. Podczas starannego testowania oprogramowania, w pewnych okolicznościach mogą się pojawić ukryte błędy. Poprawki do nich pojawiają się tak szybko jak to możliwe, jednak by je uzyskać konieczne jest posiadanie ważnej subskrypcji.

Wybierz i kup wersję z  subskrypcją

Przejdź do porównania wersji

Sklep | Oferta